<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
Zenith® 50 Proteinpręt
ZENITH® 50 – Baton proteinowy 50 g dla maksymalnej mocy & Smak

Batonik IronMaxx® ZENITH® 50 High Protein Bar dostarcza 50 g białka na porcję – przy maksymalnie 1,7 g cukru. Dzięki swojej sprytnej Proteinmieszance z mleka, serwatki i Soy Protein idealny do budowy mięśni, definicji i świadomego odżywiania. Czy po treningu, czy jako przekąska – ten Proteinbatonik jest kremowy, chrupiący i bezglutenowy – dla maksymalnego smaku bez kompromisów.

Fakty

  • High Protein Baton: ZENITH® 50 High Protein Baton od IronMaxx® przekonuje 50% białka – najwyższa Proteinzawartość w naszym asortymencie.
  • Najlepsze wartości odżywcze: 23 g Protein na 45 g batona wspierają budowę mięśni i ich utrzymanie przy jedynie 0,9 g cukru.
  • Optymalne Proteinźródła: Połączenie mleka, serwatki i Soy Protein dla doskonałej biodostępności.
  • Low Sugar: Idealny dla faz masowych i faz dietetycznych – maksymalna Proteinzawartość przy minimalnej zawartości cukru.
  • Bezglutenowy: Idealny dla wszystkich, którzy muszą lub chcą unikać glutenu .

Składniki

Mlekobiałko mieszanka (Mlekobiałko, Mlekobiałko koncentrat), hydrolizat kolagenu (wołowy), polewa z maltitolem (16,5%) (substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, pełne Mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator (lecytyny)), środek utrzymujący wilgoć (gliceryna), olej rzepakowy, chrupki sojowe (4%) (Sojabiałko izolat, skrobia tapiokowa, sól), kakao w proszku (1,5%), emulgator (lecytyny), przeciwutleniacz (alfa-tokoferol), aromat, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe z stewii).

Może zawierać śladowe ilości Jajko, Orzeszki ziemne i Orzechy .

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 45 g*
Energia 1547 kJ / 369 kcal 696 kJ / 166 kcal
Tłuszcz 12 g 5,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,7 g 2,1 g
Węglowodany 21 g 9,5 g
w tym cukry 2,1 g 0,9 g
Białko 50 g 23 g
Sól 0,54 g 0,24 g

* Jedna porcja = 45 g.

Przyjmowanie

Wskazówka

Proteinprzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Ważna jest zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Banner
Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
Ten artykuł
ZENITH® 50 Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
Brownie Chocolate Crisp, 16x45g
Cena regularna
€ 31,84
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 31,84

(€44,22/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Shaker (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  <tc>Lemon Ice Tea</tc>
Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  Lemon Ice Tea
Mniej słodki - Lemon Ice Tea, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viel Eiweiß enthält ein ZENITH 50 Riegel?

50 % des Riegels bestehen aus Eiweiß. Ein 45-g-Riegel liefert gerundet 23 g, ein 100-g-Riegel 50 g Eiweiß.

Welche Allergene enthält der Riegel?

Er enthält Milch und Soja. Er kann Spuren von Ei, Schalenfrüchten, Schwefeldioxid und Sulfiten enthalten.

Ist ZENITH 50 vegan oder vegetarisch?

Nein. Die gezeigten Rezepturen enthalten Milcheiweiß und Kollagen tierischen Ursprungs.

Ergänzende Angaben

¹ Die 45-g-Variante enthält 50 g Eiweiß. Eiweißmenge und Riegelgröße können je nach Variante abweichen.
² Der Zuckergehalt kann je nach Variante abweichen.