TRAYS

Sorteren op:
best verkopende

64 producten

64 producten

Soort
Soort

64 producten

  • <tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> repen (24x35g) - <tc>Coconut</tc>
    <tc>Protein</tc> 30 <tc>Protein</tc> repen (24x35g) - <tc>Coconut</tc>

    Coconut

    + 7

    Protein 30 Protein repen (24x35g)

    30% Proteineen beetje suiker

    Normale prijs
    € 28,56
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 28,56

    (€34,00/1kg)

  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (12x50g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>Softbite</tc> (12x50g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Peanut Caramel

    + 1

    Softbite (12x50g)

    17g Protein. 5g Fiber.

    Normale prijs
    € 29,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 29,88

    (€49,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Repen (12x100g) - &lt;tc&gt;Peanut&lt;/tc&gt;
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Repen (12x100g) - <tc>Peanut</tc>

    Peanut

    + 3

    ZENITH® 50 Protein Repen (12x100g)

    High Protein Repen met 50 g eiwit

    Normale prijs
    € 47,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 47,88

    (€39,90/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Reep (12x100g) - &lt;tc&gt;Coconut&lt;/tc&gt;
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - <tc>Coconut</tc>

    Coconut

    + 3

    ZENITH® 50 Protein Reep (12x100g)

    High Protein Repen met 50 g eiwit

    Normale prijs
    € 35,88
    Normale prijs
    € 47,88
    Verkoopprijs
    € 35,88
  • Collageenreep (12x40g) - &lt;tc&gt;Raspberry&lt;/tc&gt;
    Collageenreep (12x40g) - <tc>Raspberry</tc>

    Framboos

    + 2

    Collageenreep (12x40g)

    Snackrepen voor huid en haar

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Nutty Bar (12x40g) - &lt;tc&gt;Dark Chocolate&lt;/tc&gt; Noten
    Nutty Bar (12x40g) - <tc>Dark Chocolate</tc> Noten

    Dark Chocolate Moer

    + 1

    Nutty Bar (12x40g)

    Protein- Notenrepen met een knapperige textuur en weinig suiker

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • &lt;tc&gt;Prookie&lt;/tc&gt; (16x45g) - &lt;tc&gt;Cookies &amp; Cream&lt;/tc&gt;
    <tc>Prookie</tc> (16x45g) - <tc>Cookies & Cream</tc>

    Cookies & Cream

    Prookie (16x45g)

    Low Sugar Protein-Koekjesrepen

    Normale prijs
    € 35,82
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 35,82

    (€49,75/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Reep (12x100g) - &lt;tc&gt;Brownie Chocolate Crisp&lt;/tc&gt;
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Reep (12x100g) - <tc>Brownie Chocolate Crisp</tc>

    Brownie Chocolate Crisp

    + 3

    ZENITH® 50 Protein Reep (12x100g)

    High Protein Repen met 50 g eiwit

    Normale prijs
    € 47,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 47,88

    (€39,90/1kg)

  • Collageenreep (12x40g) - Kokos
    Collageenreep (12x40g) - Kokos

    Kokosnoot

    + 2

    Collageenreep (12x40g)

    Snackrepen voor huid en haar

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • Collageenreep (12x40g) - Karamel
    Collageenreep (12x40g) - Karamel

    Karamel

    + 2

    Collageenreep (12x40g)

    Snackrepen voor huid en haar

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€49,75/1kg)

  • &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt; Bites (24x46g) - &lt;tc&gt;Matcha&lt;/tc&gt;-Aardbei
    <tc>Matcha</tc> Bites (24x46g) - <tc>Matcha</tc>-Aardbei

    Matcha-Aardbei

    Matcha Bites (24x46g)

    Matcha ontmoet Protein – de perfecte snack

    Normale prijs
    € 54,96
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 54,96

    (€49,78/1kg)

    Nieuw
  • Imperius (24x45g) - &lt;tc&gt;Cookies &amp; Cream&lt;/tc&gt;
    Imperius (24x45g) - <tc>Cookies & Cream</tc>

    Cookies & Cream

    + 2

    Imperius (24x45g)

    36% Protein - Low Sugar

    Normale prijs
    € 37,90
    Normale prijs
    € 47,76
    Verkoopprijs
    € 37,90
  • &lt;tc&gt;Softbite&lt;/tc&gt; (12x50g) - Wit &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Pistache
    <tc>Softbite</tc> (12x50g) - Wit <tc>Chocolate</tc> Pistache

    Wit Chocolate Pistache

    Softbite (12x50g)

    17g eiwit. 5g vezels.

    Normale prijs
    € 29,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 29,88

    (€49,80/1kg)

    Nieuw
  • Hike Bar (12x60g) - &lt;tc&gt;Dark Chocolate&lt;/tc&gt;
    Hike Bar (12x60g) - <tc>Dark Chocolate</tc>

    Dark Chocolate

    + 2

    Hike Bar (12x60g)

    Powerbar voor onderweg.

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€33,17/1kg)

    Vegan
  • Hike Bar (12x60g) - Banaan Choc &amp; Noten
    Hike Bar (12x60g) - Banaan Choc & Noten

    Bananen Choc & Noten

    + 2

    Hike Bar (12x60g)

    Powerbar voor onderweg.

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€33,17/1kg)

    Vegan
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; &amp; Amandel (24x45g) - Amandel Dubbele Karamel
    <tc>Protein</tc> & Amandel (24x45g) - Amandel Dubbele Karamel

    Dubbele amandelkaramel

    Protein & Amandel (24x45g)

    Knapperige amandelen, romige karamel

    Normale prijs
    € 36,90
    Normale prijs
    € 54,96
    Verkoopprijs
    € 36,90
  • &lt;tc&gt;Maxxers&lt;/tc&gt; (24x49g) - Melk Choc Pistache Karamel
    <tc>Maxxers</tc> (24x49g) - Melk Choc Pistache Karamel

    Melkchocolade Pistache Karamel

    + 1

    Maxxers (24x49g)

    Hoog Protein. Laag in suiker. 100% Smaak.

    Normale prijs
    € 59,76
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 59,76

    (€50,82/1kg)

    Nieuw
  • TrueBar® (12x45g) - &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Amandel
    TrueBar® (12x45g) - <tc>Chocolate</tc> Amandel

    Chocolate Amandel

    TrueBar® (12x45g)

    Proteinrijke genot voor elk moment

    Normale prijs
    € 27,48
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 27,48

    (€50,89/1kg)

    Nieuw
  • Qrispie &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Reep (16x45g) - Amandel Koekdeeg
    Qrispie <tc>Protein</tc> Reep (16x45g) - Amandel Koekdeeg

    Amandelkoekjesdeeg

    Qrispie Protein Reep (16x45g)

    Protein ontmoet knapperige knapperige koekjes

    Normale prijs
    € 31,84
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 31,84

    (€44,22/1kg)

  • &lt;tc&gt;ZENITH® 50&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Repen (16x45g) - &lt;tc&gt;White Almond Coconut Crisp&lt;/tc&gt;
    <tc>ZENITH® 50</tc> <tc>Protein</tc> Repen (16x45g) - <tc>White Almond Coconut Crisp</tc>

    White Almond Coconut Crisp

    + 2

    ZENITH® 50 Protein Repen (16x45g)

    High Protein Repen met 50 g eiwit

    Normale prijs
    € 31,84
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 31,84

    (€Inf/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (10x30g) - &lt;tc&gt;Cookies &amp; Cream&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Cookies & Cream</tc>

    Cookies & Cream

    + 2

    100% Whey Protein (10x30g)

    Germany's Favorite Whey

    Normale prijs
    € 28,90
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 28,90

    (€96,33/1kg)

  • Imperius (24x45g) - Karamel Koekje
    Imperius (24x45g) - Karamel Koekje

    Karamel koekjes

    + 2

    Imperius (24x45g)

    36% Protein - Low Sugar

    Normale prijs
    € 47,76
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 47,76

    (€44,22/1kg)

    Nieuw
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Reep (18x40g) - Blueberry Muffin
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (18x40g) - Blueberry Muffin

    Bosbes

    Lava Bar Protein Reep (18x40g)

    Protein Repen met een smeltende kern.

    Normale prijs
    € 39,42
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 39,42

    (€54,75/1kg)

    Nieuw
  • Hike Bar (12x60g) - Appel Kaneel
    Hike Bar (12x60g) - Appel Kaneel

    Appel Kaneel

    + 2

    Hike Bar (12x60g)

    Powerbar voor onderweg.

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€33,17/1kg)

    Vegan