Protein Bars Trays

<tc>Protein</tc> Repen Trays

Sorteren op:
Meest relevant

13 producten

13 producten

Soort
Soort

13 producten

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Wit &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; Pistache
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Wit <tc>Chocolate</tc> Pistache

    Wit Chocolate Pistache

    + 6

    Proteino (12x30g)

    Suikerarm, High Protein Repen met een romige vulling

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - &lt;tc&gt;Blondie Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>

    Blondie Brownie

    + 6

    Proteino (12x30g)

    Suikerarm, High Protein Repen met een romige vulling

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Maxxers&lt;/tc&gt; (24x49g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>Maxxers</tc> (24x49g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Pinda-karamel

    + 1

    Maxxers (24x49g)

    High Protein. Suikerarm. 100% Smaak.

    Normale prijs
    € 59,76
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 59,76

    (€50,82/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Reep (18x40g) - Cookies and Cream
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (18x40g) - Cookies and Cream

    Cookies & Cream

    + 4

    Lava Bar Protein Reep (18x40g)

    Protein Repen met een smeltende kern.

    Normale prijs
    € 39,42
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 39,42

    (€54,75/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Repen (18x40g) - &lt;tc&gt;Fudge Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Repen (18x40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>

    Fudge Brownie

    + 1

    Lava Bar Protein Repen (18x40g)

    Protein Repen met een smeltende kern.

    Normale prijs
    € 39,42
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 39,42

    (€54,75/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Dubbel &lt;tc&gt;Dark Chocolate&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Dubbel <tc>Dark Chocolate</tc>

    Dubbele Dark Chocolate

    + 6

    Proteino (12x30g)

    Suikerarm, High Protein Repen met een romige vulling

    Normale prijs
    € 23,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Reep (18x40g) - &lt;tc&gt;Caramel Fudge Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Reep (18x40g) - <tc>Caramel Fudge Brownie</tc>

    Caramel Fudge Brownie

    + 1

    Lava Bar Protein Reep (18x40g)

    Protein Repen met een smeltende kern.

    Normale prijs
    € 23,90
    Normale prijs
    € 39,42
    Verkoopprijs
    € 23,90
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Repen (18x40g) - &lt;tc&gt;White Almond Coconut&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Repen (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>

    White Almond Coconut

    + 4

    Lava Bar Protein Repen (18x40g)

    Protein Repen met een smeltende kern.

    Normale prijs
    € 27,49
    Normale prijs
    € 39,42
    Verkoopprijs
    € 27,49
  • &lt;tc&gt;Wafix&lt;/tc&gt; (24x39g) - Wit &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>Wafix</tc> (24x39g) - Wit <tc>Peanut Caramel</tc>

    Witte Pinda Karamel

    + 1

    Wafix (24x39g)

    Hoog-Protein Wafelrepen

    Normale prijs
    € 54,96
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 54,96

    (€58,72/1kg)

  • &lt;tc&gt;Prococo®&lt;/tc&gt; (24x48g) - Kokosnoot Karamel
    <tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Kokosnoot Karamel

    Kokos karamel

    + 1

    Prococo® (24x48g)

    Coconut & Chocolade – puur genieten

    Normale prijs
    € 59,76
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 59,76

    (€51,88/1kg)

  • &lt;tc&gt;Maxxers&lt;/tc&gt; (12x49g) - &lt;tc&gt;White Choc Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>Maxxers</tc> (12x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>

    White Choc Peanut Caramel

    Maxxers (12x49g)

    High Protein. Suikerarm. 100% Smaak.

    Normale prijs
    € 29,88
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 29,88

    (€50,82/1kg)

    Nieuw
  • &lt;tc&gt;Prococo®&lt;/tc&gt; (24x48g) - Witte Choc  Kokos Karamel
    <tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Witte Choc Kokos Karamel

    Witte Choc Kokos Karamel

    + 1

    Prococo® (24x48g)

    Coconut & Chocolade – puur genieten

    Normale prijs
    € 59,76
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 59,76

    (€51,88/1kg)

  • &lt;tc&gt;Wafix&lt;/tc&gt; (24x39g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    <tc>Wafix</tc> (24x39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Pinda-karamel

    + 1

    Wafix (24x39g)

    Hoog-Protein Wafelrepen

    Normale prijs
    € 54,96
    Normale prijs
    € 0,00
    Verkoopprijs
    € 54,96

    (€58,72/1kg)