<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanie
Cream Protein
IronMaxx® Cream Protein – Wysokobiałkowa Cream-alternatywa do gotowania & Rozkoszuj się

To IronMaxx® Cream Protein łączy kremowy smak z potężną Proteinmocą – idealne do twojej kuchni fitness i świadomego odżywiania. Z 76% białka, 60% mniej tłuszczu i bez dodatku cukru jest to inteligentna alternatywa dla klasycznej Cream . Wystarczy wymieszać z mlekiem, dodać do ciepłych potraw i delektować się!

Czy to do pikantnych sosów, kremowych zup czy smacznych zapiekanek – Cream Protein zapewnia pełny smak i przyjemną konsystencję, bez wyrzutów sumienia. Idealne dla sportowców, osób dbających o sylwetkę lub wszystkich, którzy chcą dodać swoim potrawom Proteinbogaty i niskotłuszczowy impuls. Z IronMaxx® wprowadzasz równowagę między smakiem a funkcjonalnością – gotowanie nigdy nie było tak łatwe!

Fakty

  • Wysoka Proteinzawartość: Z 76 g Protein na 100 g jest to IronMaxx® Cream Protein doskonałe źródło białka dla budowy i utrzymania mięśni .
  • Wszechstronne zastosowanie: Idealne do gotowania i pieczenia – czy to w sosach, zapiekankach czy zupach, dodaje Protein do gotowania kremowej tekstury z wartością dodaną.
  • Obniżona zawartość tłuszczu: Przygotowane zawiera do 60% mniej tłuszczu niż tradycyjne gotowanieCream – idealne dla świadomego kalorycznie odżywiania.
  • Bez dodatku cukru: Wolne od dodanego cukru* – dla zrównoważonego, świadomego odżywiania.
  • Z laktazą: Zawiera laktazę do rozpadu laktozy – dobrze tolerowane nawet przy nietolerancji laktozy.
  • *ZAWIERA NATURALNIE WYSTĘPUJĄCE CUKRY – 100 g gotowego do spożycia Cream Protein zawiera 60% mniej tłuszczu niż tradycyjnaCream z 10% tłuszczu

Składniki

Koncentrat białka serwatkowego (MLEKO) (85%) (zawiera emulgator (lecytyny)), Calciumkazeinian (MLEKO) (zawiera emulgator (lecytyny)), Creamproszek (9%), aromat, korzeń lubczyku, sól, ekstrakt drożdżowy, pietruszka, granulki pieczarek (0,2%).

Może zawierać śladowe ilości JAJ, SOI, GLUTENU i ŁUBINU .

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 100 g przygotowanego Na porcję
Energia 1670 kJ / 395 kcal 490 kJ / 116 kcal 980 kJ / 233 kcal
Tłuszcz 7,9 g 2,6 g 5,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,8 g 1,6 g 3,3 g
Węglowodany 7,5 g 3,7 g 7,3 g
w tym cukry 5,9 g 3,3 g 6,6 g
Białko 73 g 20 g 39 g
Sól 1,9 g 0,53 g1,1 g

³Przygotowanie zgodnie z zaleceniem z 50 g proszku, 75 ml mleka (1,5% tłuszczu) i 75 ml wody

Skład

Aminokwasy na 100 g proszku

Isoleucyna***3874 mg
Leucyna***7018 mg
Lizyna***5848 mg
Walina***4094 mg
Fenyloalanina***2778 mg
Treonina***3728 mg
Metionina***1681 mg
Tryptofan***1097 mg
Glutamina13012 mg
Asparagina6067 mg
Arginina2193 mg
Prolina5336 mg
Serina3728 mg
Alanina2705 mg
Glicyna1243 mg
Tyrozyna2851 mg
Histydyna1608 mg
Cysteina1023 mg

***Niezbędne aminokwasy

Sposób użycia

Przygotowanie: 50 g proszku (ok.4 czubate łyżki stołowe), 75 ml mleka (1,5% tłuszczu) i 75 ml wody wymieszać i wstrząsnąć przez 20 sekund. Dla optymalnej konsystencji nie podgrzewać powyżej 60 °C.

Zalecenia dotyczące spożycia: Używać według potrzeb do gotowania i pieczenia.

Uwaga: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej ilości spożycia. Zrównoważona dieta i zdrowy tryb życia są ważne.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Banner
FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie bereite ich IronMaxx® Sahne Protein zu?

Gib 50 g Pulver, 75 ml Milch (1,5 % Fett) und 75 ml kaltes Wasser in einen Mixbecher. Schüttle die Mischung 20 Sekunden lang kräftig. Für eine dickflüssigere Konsistenz lass sie vor dem Einrühren kurz quellen.

Kann ich IronMaxx® Sahne Protein für warme Speisen verwenden?

Ja, aber die Temperatur darf zu keinem Zeitpunkt 60 °C überschreiten. Lass warme Speisen vor dem Einrühren auf maximal 60 °C abkühlen. Auch nach dem Einrühren gilt diese Temperaturgrenze: Nicht über 60 °C erhitzen und nicht aufkochen.

Eignet sich IronMaxx® Sahne Protein auch zum Backen?

IronMaxx® Sahne Protein darf nicht über 60 °C erhitzt werden und ist daher nicht zum Mitbacken bei höheren Temperaturen geeignet. Als Topping darf die angerührte Zubereitung erst aufgetragen werden, wenn das Gebäck auf maximal 60 °C abgekühlt ist. Danach nicht erneut über 60 °C erhitzen.

Wie viele Portionen enthält eine Packung?

Die 500-g-Packung reicht für 10 Portionen à 50 g Pulver.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Pieczarki w śmietanie
Ten artykuł
Cream Protein (500g) - Pieczarki w śmietanie
Śmietana z pieczarkami, 500g
Cena regularna
€ 25,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 25,90

(€51,80/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Antracyt Matowy
Shaker (700ml) - Antracyt Matowy
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
<tc>Maxxers</tc> (49g) - Orzech ziemny Karmel
Maxxers (49g) - Orzech ziemny Karmel
Orzechowo-karmelowy, 49g
Cena regularna
€ 1,38
Cena regularna
€ 2,49
Cena sprzedaży
€ 1,38

(€28,16/1kg)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Orange</tc>
SqueeZero (65ml) - Orange
Orange, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00