<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
Zenith® 50 Proteinpręt
ZENITH® 50 – Baton proteinowy 50 g dla maksymalnej mocy & Smak

Batonik IronMaxx® ZENITH® 50 High Protein Bar dostarcza 50 g białka na porcję – przy maksymalnie 1,7 g cukru. Dzięki swojej sprytnej Proteinmieszance z mleka, serwatki i Soy Protein idealny do budowy mięśni, definicji i świadomego odżywiania. Czy po treningu, czy jako przekąska – ten Proteinbatonik jest kremowy, chrupiący i bezglutenowy – dla maksymalnego smaku bez kompromisów.

Fakty

  • High Protein Baton: ZENITH® 50 High Protein Baton od IronMaxx® przekonuje 50% białka – najwyższa Proteinzawartość w naszym asortymencie.
  • Najlepsze wartości odżywcze: 23 g Protein na 45 g batona wspierają budowę mięśni i ich utrzymanie przy jedynie 0,9 g cukru.
  • Optymalne Proteinźródła: Połączenie mleka, serwatki i Soy Protein dla doskonałej biodostępności.
  • Low Sugar: Idealny dla faz masowych i faz dietetycznych – maksymalna Proteinzawartość przy minimalnej zawartości cukru.
  • Bezglutenowy: Idealny dla wszystkich, którzy muszą lub chcą unikać glutenu .

Składniki

Mlekobiałko mieszanka (Mlekobiałko, Mlekobiałko koncentrat), hydrolizat kolagenu (wołowy), polewa z maltitolem (16,5%) (substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, pełne Mleko w proszku, masa kakaowa, emulgator (lecytyny)), środek utrzymujący wilgoć (gliceryna), olej rzepakowy, chrupki sojowe (4%) (Sojabiałko izolat, skrobia tapiokowa, sól), kakao w proszku (1,5%), emulgator (lecytyny), przeciwutleniacz (alfa-tokoferol), aromat, substancja słodząca (glikozydy stewiolowe z stewii).

Może zawierać śladowe ilości Jajko, Orzeszki ziemne i Orzechy .

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

Na 100 g Na 45 g*
Energia 1547 kJ / 369 kcal 696 kJ / 166 kcal
Tłuszcz 12 g 5,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 4,7 g 2,1 g
Węglowodany 21 g 9,5 g
w tym cukry 2,1 g 0,9 g
Białko 50 g 23 g
Sól 0,54 g 0,24 g

* Jedna porcja = 45 g.

Przyjmowanie

Wskazówka

Proteinprzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Ważna jest zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia. Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Banner

Ergänzende Angaben

¹ Die 45-g-Variante enthält 50 g Eiweiß. Eiweißmenge und Riegelgröße können je nach Variante abweichen.
² Der Zuckergehalt kann je nach Variante abweichen.

FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Was ist IronMaxx® ZENITH® 50?

Ein proteinreicher Riegel, den du unterwegs oder zwischendurch genießen kannst.

Wie viel Eiweiß enthält ein Riegel?

Das hängt von der Sorte ab. Die genaue Angabe findest du in der jeweiligen Nährwerttabelle.

Ist ZENITH® 50 glutenfrei?

Die abgebildete Sorte ist als glutenfrei gekennzeichnet. Prüfe die Kennzeichnung der gewählten Sorte.

Wo finde ich die Zutaten und Allergene?

Die Zutatenliste und Allergenhinweise findest du bei der jeweiligen Sorte und auf ihrer Verpackung.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
Ten artykuł
ZENITH® 50 Baton proteinowy (16x45g) - Brownie Chocolate Crisp
Brownie Chocolate Crisp, 16x45g
Cena regularna
€ 31,84
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 31,84

(€44,22/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Shaker (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  <tc>Lemon Ice Tea</tc>
Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  Lemon Ice Tea
Mniej słodki - Lemon Ice Tea, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00