<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (45g) - Cookies & Cream
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (45g) - Cookies & Cream
Zenith® 50 Proteinśruba
ZENITH® 50 – Baton proteinowy o masie 50 g zapewniający maksymalną moc i smak

Ten IronMaxx® ZENITH® 50 High Protein Niedźwiedź dostarcza do Ciebie 50 g białka na pasek – maksymalnie 1,7 g cukruDzięki jego sprytny Proteinmieszanina wykonane z mleka, serwatki i Soy Protein idealny dla Budowanie mięśni, definicja I świadome odżywianieNiezależnie od tego, czy po treningu, czy jako przekąska pomiędzy – to Proteinśruba jest kremowy, chrupiący i bezglutenowe – dla maksymalnego smaku bez kompromisów.

Fakty

  • High Protein Bar: Ten ZENITH® 50 High Protein Niedźwiedź z IronMaxx® przekonuje 50% białka – najwyższy Proteintreści w naszej ofercie produktów.
  • Najważniejsze wartości odżywcze: 23 gramy Protein Każdy baton 45 g obsługuje Budowanie mięśni i konserwacja, podczas gdy tylko 0,9 g cukru.
  • Optymalny Proteinźródła: Połączenie Mleko, serwatka i Soy Protein jak również za doskonałą biodostępność.
  • Low Sugar: Idealny dla Fazy ​​masowe I Fazy ​​diety – maksymalnie ProteinZawartość cukru jest minimalna.
  • Bezglutenowe: Idealne dla każdego, kto jest na gluten nie muszę i nie chcę się bez czegoś obejść.

Składniki

MLEKOmieszanka białkowa (Calcium KAZEINAT, Serwatkakoncentrat białkowy (MLEKO), Serwatkaizolat białka (MLEKO)), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), hydrolizat kolagenu, maltitol MLEKOkuwertura czekoladowa (13%) (substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, czekolada pełnoziarnista)MLEKOproszek, masa kakaowa, emulgator (lecytyna (SOJA)), naturalny Vanilla-Aromat), SOJAIzolat białka, olej palmowy, SOJAbryłki białkowe (5%) (SOJAIzolat białka, kakao (10%), skrobia z tapioki, aromat, inulina, sól, emulgator (lecytyna), substancja słodząca (sukraloza), przeciwutleniacz (DL-alfa-tokoferol).

Może zawierać śladowe ilości JAJKO I ORZECHY DRZEWNE.

Wartości odżywcze

Informacje żywieniowe

na 100 g na 45 g
energia 1577 kJ/375 kcal 709 kJ/169 kcal
Tłuszcz 11 gramów 4,9 g
z tego: kwasy tłuszczowe nasycone 6,2 g 2,8 g
węglowodany 29 gramów 14 gramów
w tym cukier 1,8 g 0,8 g
białko 50 gramów 23 gramy
Sól 0,57 g 0,26 g

wlot

Ogłoszenie

ProteinPrzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są ważne. Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła słonecznego.

Banner

Ergänzende Angaben

¹ Die 45-g-Variante enthält 50 g Eiweiß. Eiweißmenge und Riegelgröße können je nach Variante abweichen.
² Der Zuckergehalt kann je nach Variante abweichen.

FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Was ist IronMaxx® ZENITH® 50?

Ein proteinreicher Riegel, den du unterwegs oder zwischendurch genießen kannst.

Wie viel Eiweiß enthält ein Riegel?

Das hängt von der Sorte ab. Die genaue Angabe findest du in der jeweiligen Nährwerttabelle.

Ist ZENITH® 50 glutenfrei?

Die abgebildete Sorte ist als glutenfrei gekennzeichnet. Prüfe die Kennzeichnung der gewählten Sorte.

Wo finde ich die Zutaten und Allergene?

Die Zutatenliste und Allergenhinweise findest du bei der jeweiligen Sorte und auf ihrer Verpackung.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (45g) - Cookies & Cream
Ten artykuł
ZENITH® 50 Baton proteinowy (45g) - Cookies & Cream
Cookies & Cream, 45g
Cena regularna
€ 1,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 1,99

(€44,22/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Shaker (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  <tc>Lemon Ice Tea</tc>
Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  Lemon Ice Tea
Mniej słodki - Lemon Ice Tea, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00