<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (100g) - <tc>Peanut</tc>
<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (100g) - <tc>Peanut</tc>
Zenith® 50 Proteinpręt
ZENITH® 50 – Baton proteinowy 50 g dla maksymalnej mocy & Smak

Batonik IronMaxx® ZENITH® 50 High Protein Bar dostarcza 50 g białka na batonik – przy maksymalnie 1,7 g cukru. Dzięki swojej sprytnej Proteinmieszance z mleka, serwatki i Soy Protein idealny do budowy mięśni, definicji i świadomego odżywiania. Czy po treningu, czy jako przekąska – ten Proteinbatonik jest kremowy, chrupiący i bezglutenowy – dla maksymalnego smaku bez kompromisów.

Fakty

  • High Protein Baton: ZENITH® 50 High Protein Baton od IronMaxx® przekonuje 50% białka – najwyższa Proteinzawartość w naszej ofercie.
  • Optymalne Proteinźródła: Połączenie mleka, serwatki i Soy Protein dla doskonałej biodostępności.
  • Low Sugar: Idealny dla faz masowych i faz dietetycznych – maksymalna Proteinzawartość przy minimalnej zawartości cukru.
  • Bezglutenowy: Idealny dla wszystkich, którzy muszą lub chcą unikać glutenu .

Składniki

Mieszanka białek (50%) (hydrolizat kolagenu (wołowy), MLEKObiałko, SOJAizolat białka), substancja utrzymująca wilgoć (gliceryna), polewa z pełnej MLEKOczekolady (13%) (substancja słodząca (maltitol), masło kakaowe, pełne MLEKOw proszku, masa kakaowa, emulgator (lecytyny), naturalny Vanilla-aromat), tłuszcz palmowy, SOJAbiałko-nuggety czekoladowe (3%) (SOJAizolat białka, kakao, skrobia tapiokowa), aromat, inulina, sól, emulgator (lecytyny), substancja słodząca (sukraloza), przeciwutleniacz (DL-alfa-tokoferol).

Może zawierać śladowe ilości JAJ i ORZECHÓW.

Wartości odżywcze

Tabela wartości odżywczych

  Na 100 g
Energia 1551kJ / 369 kcal
Tłuszcze 11 g
w tym nasycone 6,0 g
Węglowodany 27 g
w tym cukry 1,6 g
Protein 50 g
Sól 0,79 g

Spożycie

Zalecenie dotyczące spożycia: Spożywaj do jednego batona dziennie. Zenith® jest również idealny jako przekąska przed, w trakcie lub po treningu.

Uwaga: Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. Proteinprzyczyniają się do wzrostu masy mięśniowej. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia są ważne.

Przechowywanie: Przechowywać w miejscu chronionym przed ciepłem, wilgocią i promieniowaniem słonecznym.

Nazwa handlowa: Proteinbatonik z polewą z czekolady maltitolowej i chrupkami czekoladowymi. Z substancjami słodzącymi. Smak: Peanut.

Banner

Ergänzende Angaben

¹ Die 100-g-Variante enthält 50 g Eiweiß. Eiweißmenge und Riegelgröße können je nach Variante abweichen.
² Der Zuckergehalt kann je nach Variante abweichen.

FAQ
Hier erfährst du mehr über das Produkt.

Wie viel Eiweiß enthält ein ZENITH® 50 Riegel?

Je nach Variante unterschiedlich viel. Der 100-g-Riegel enthält bis zu 50 g Eiweiß; die genaue Menge findest du in der jeweiligen Nährwerttabelle.

Was zeichnet ZENITH® 50 aus?

Der Riegel verbindet hohen Eiweißgehalt mit süßem Geschmack und knusprigen Crisps.

Sind alle Riegel gleich groß?

Nein, ZENITH® 50 ist in unterschiedlichen Riegelgrößen erhältlich. Prüfe die Gewichtsangabe der gewählten Variante.

Wo finde ich die Allergenhinweise?

Die Zutaten und Allergenhinweise stehen bei der jeweiligen Variante und auf ihrer Verpackung.

Häufig zusammen gekauft

Mach das Beste aus deinem Training mit diesen Produktkombis

<tc>ZENITH® 50</tc> Baton proteinowy (100g) - <tc>Peanut</tc>
Ten artykuł
ZENITH® 50 Baton proteinowy (100g) - Peanut
Peanut, 100g baton
Cena regularna
€ 3,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 3,99

(€39,90/1kg)

<tc>Shaker</tc> (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Shaker (700ml) - Przezroczysto-niebieski
Cena regularna
€ 4,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,90

(€7,00/1l)

Contact Image
<tc>SqueeZero</tc> (65ml) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>
SqueeZero (65ml) - Lemon Ice Tea
Lemon Ice Tea, 65ml
Cena regularna
€ 4,99
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 4,99

(€76,77/1l)

Contact Image
<tc>Iced Matcha Latte</tc> (400g) - <tc>Matcha</tc>
Iced Matcha Latte (400g) - Matcha
Matcha, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Wyczyść <tc>Whey</tc> Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  <tc>Lemon Ice Tea</tc>
Wyczyść Whey Isolate ZERO (400g) - "Mniej słodki"  Lemon Ice Tea
Mniej słodki - Lemon Ice Tea, 400g
Cena regularna
€ 26,90
Cena regularna
€ 0,00
Cena sprzedaży
€ 26,90

(€67,25/1kg)

Contact Image
Cena całkowita:
€ 0,00