-
<tc>Protein</tc> Ontbijtzakjes (10x60g) - GriesmeelGries
+ 2
Protein Ontbijtzakjes (10x60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 29,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,90
(€49,83/1kg)
Nieuw -
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (10x60g) - Rijstpap met melkMelkrijst
+ 2
Protein Ontbijt Sachets (10x60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 29,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,90
(€49,83/1kg)
Nieuw -
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (10x60g) - PapPorridge
+ 2
Protein Ontbijt Sachets (10x60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 29,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 29,90
(€49,83/1kg)
Bestseller Nieuw -
<tc>Protein</tc> Ontbijtzakjes (60g) - GriesmeelGries
+ 1
Protein Ontbijtzakjes (60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 2,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,99
(€49,83/1kg)
Nieuw -
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (60g) - RijstpapMelkrijst
+ 1
Protein Ontbijt Sachets (60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 2,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,99
(€49,83/1kg)
Nieuw -
<tc>Protein</tc> Ontbijt Sachets (60g) - PapHavermoutpap
+ 1
Protein Ontbijt Sachets (60g)Vullend,
Protein rijk, klaar in minuten- Normale prijs
-
€ 2,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,99
(€49,83/1kg)
Nieuw -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>Blondie Brownie + 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - Wit <tc>Chocolate</tc> PistacheWit
Chocolate Pistache+ 6
Protein o (12x30g)Suikerarm,
High Protein Repen met een romige vulling- Normale prijs
-
€ 23,88 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
Rijstpap (750g) - <tc>Neutral</tc>Rijstpap (750g)Neutral Vezelrijke rijstpudding
- Normale prijs
-
€ 14,90 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 14,90
(€19,87/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 19,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Champignon RoomChampignonroom
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 24,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
Nieuw -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 4
Cream Protein (500g)Ideal for cooking and baking - Normale prijs
-
€ 24,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
Bestseller -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruffelTruffel
+ 4
Cream Protein (500g)Ideaal om te koken & bakken
- Normale prijs
-
€ 24,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
Nieuw -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Dark Chocolate</tc>Dark Chocolate + 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Hazelnoot BlissHazelnoot
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePompoenkruid
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>Vanille
+ 4
SqueeBarista (65ml)Verfrissing puur – nul suiker, nul calorieën
- Normale prijs
-
€ 5,99 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
NieuwVegan -
<tc>SqueeBarista</tc> BundelSqueeBarista Bundel- Normale prijs
-
€ 0,00 - Normale prijs
-
- Verkoopprijs
-
€ 0,00
-
<tc>Wafix</tc> (24x39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Pinda-karamel
+ 1
Wafix (24x39g)Hoog-
Protein Wafelrepen- Normale prijs
-
€ 54,96 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 54,96
(€58,72/1kg)
-
<tc>Wafix</tc> (24x39g) - Wit <tc>Peanut Caramel</tc>Witte Pinda Karamel
+ 1
Wafix (24x39g)Hoog-
Protein Wafelrepen- Normale prijs
-
€ 54,96 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 54,96
(€58,72/1kg)
-
<tc>Wafix</tc> (39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Pinda-karamel
+ 1
Wafix (39g)Hoog-
Protein Wafelrepen- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€58,72/1kg)
-
<tc>Wafix</tc> (39g) - Wit <tc>Peanut Caramel</tc>Witte Pinda Karamel
+ 1
Wafix (39g)Hoog-
Protein Wafelrepen- Normale prijs
-
€ 2,29 - Normale prijs
-
€ 0,00 - Verkoopprijs
-
€ 2,29
(€58,72/1kg)