Protein Bars Trays

Protein Bars Trays

Sort by:
Most relevant

13 products

13 products

Sort
Sort

13 products

  • <tc>Protein</tc>o (12x30g) - White <tc>Chocolate</tc> Pistachio
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - White <tc>Chocolate</tc> Pistachio

    White Chocolate Pistachio

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 23,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - &lt;tc&gt;Blondie Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>

    Blondie Brownie

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 23,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

    Bestseller
  • Maxxers (24x49g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Maxxers (24x49g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Peanut-Caramel

    + 2

    Maxxers (24x49g)

    High Protein. Low-Sugar. 100% Taste.

    Regular price
    € 59,76
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 59,76

    (€50,82/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bars (18x40g) - Cookies and Cream
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - Cookies and Cream

    Cookies & Cream

    + 6

    Lava Bar Protein Bars (18x40g)

    Protein Bar with a smooth-melting core

    Regular price
    € 39,42
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 39,42

    (€54,75/1kg)

    Bestseller
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bars (18x40g) - &lt;tc&gt;Fudge Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - <tc>Fudge Brownie</tc>

    Fudge Brownie

    + 6

    Lava Bar Protein Bars (18x40g)

    Protein Bar with a creamy core

    Regular price
    € 39,42
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 39,42

    (€54,75/1kg)

  • &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt;o (12x30g) - Double &lt;tc&gt;Dark Chocolate&lt;/tc&gt;
    <tc>Protein</tc>o (12x30g) - Double <tc>Dark Chocolate</tc>

    Double Dark Chocolate

    + 5

    Proteino (12x30g)

    Low-Sugar, High Protein bar with creamy filling

    Regular price
    € 23,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 23,88

    (€66,33/1kg)

  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bars (18x40g) - &lt;tc&gt;Caramel Fudge Brownie&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - <tc>Caramel Fudge Brownie</tc>

    Caramel Fudge Brownie

    + 6

    Lava Bar Protein Bars (18x40g)

    Protein Bar with a smooth-melting core

    Regular price
    € 23,90
    Regular price
    € 39,42
    Sale price
    € 23,90
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bars (18x40g) - &lt;tc&gt;White Almond Coconut&lt;/tc&gt;
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - <tc>White Almond Coconut</tc>

    White Almond Coconut

    + 6

    Lava Bar Protein Bars (18x40g)

    Protein Bar with a creamy core

    Regular price
    € 27,49
    Regular price
    € 39,42
    Sale price
    € 27,49
  • Wafix (24x39g) - White &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Wafix (24x39g) - White <tc>Peanut Caramel</tc>

    White Peanut-Caramel

    + 1

    Wafix (24x39g)

    High-Protein Waffle Bar

    Regular price
    € 54,96
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 54,96

    (€58,72/1kg)

  • &lt;tc&gt;Prococo®&lt;/tc&gt; (24x48g) - Coconut Caramel
    <tc>Prococo®</tc> (24x48g) - Coconut Caramel

    Coconut Caramel

    + 1

    Prococo® (24x48g)

    Coconut & Chocolate – Pure Indulgence

    Regular price
    € 59,76
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 59,76

    (€51,88/1kg)

  • Maxxers (12x49g) - &lt;tc&gt;White Choc Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Maxxers (12x49g) - <tc>White Choc Peanut Caramel</tc>

    White Choc Peanut Caramel

    Maxxers (12x49g)

    High Protein. Low-Sugar. 100% Taste.

    Regular price
    € 29,88
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 29,88

    (€50,82/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;Prococo®&lt;/tc&gt; (24x48g) - White Choc Coconut Caramel
    <tc>Prococo®</tc> (24x48g) - White Choc Coconut Caramel

    White Chocolate Coconut Caramel

    + 1

    Prococo® (24x48g)

    Coconut & Chocolate – Pure Indulgence

    Regular price
    € 59,76
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 59,76

    (€51,88/1kg)

  • Wafix (24x39g) - &lt;tc&gt;Peanut Caramel&lt;/tc&gt;
    Wafix (24x39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>

    Peanut-Caramel

    + 1

    Wafix (24x39g)

    High-Protein Waffle Bar

    Regular price
    € 54,96
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 54,96

    (€58,72/1kg)