Franziska Feddern

Sort by:
Best selling

144 products

144 products

Sort
Sort

144 products

  • 100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Banana</tc> Yoghurt
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Banana</tc> Yoghurt

    Banana Yoghurt

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 109,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • &lt;tc&gt;Creatine&lt;/tc&gt; Flavoured Zero (250g) - &lt;tc&gt;Lemon Ice Tea&lt;/tc&gt;
    <tc>Creatine</tc> Flavoured Zero (250g) - <tc>Lemon Ice Tea</tc>

    Lemon Ice Tea

    + 3

    Creatine Flavoured Zero (250g)

    Sugar-frees Creatine Powder with Flavor

    Regular price
    € 17,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 17,90

    (€71,60/1kg)

    Vegan
  • Upper Shot ZERO (60ml) - Tropical
    Upper Shot ZERO (60ml) - Tropical

    Tropical

    + 2

    Upper Shot ZERO (60ml)

    Booster-Shot with 187mg caffeine

    Regular price
    € 2,29
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,29

    (€38,17/1l)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Orange&lt;/tc&gt; Passion Fruit
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Orange</tc> Passion Fruit

    Orange-Passionfruit

    + 32

    100% Whey Protein (500g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 24,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • Upper Shot ZERO (12x60ml) - Tropical
    Upper Shot ZERO (12x60ml) - Tropical

    Tropical

    + 2

    Upper Shot ZERO (12x60ml)

    Booster-Shot with 187mg caffeine

    Regular price
    € 27,48
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 27,48

    (€38,17/1l)

    Vegan
  • Upper Shot ZERO (60ml) - Cola
    Upper Shot ZERO (60ml) - Cola

    Cola

    + 2

    Upper Shot ZERO (60ml)

    Booster-Shot with 187mg caffeine

    Regular price
    € 2,29
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,29

    (€38,17/1l)

    Vegan
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;White Chocolate Strawberry&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>White Chocolate Strawberry</tc>

    White Chocolate Strawberry

    + 32

    100% Whey Protein (500g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 24,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - &lt;tc&gt;Salted Caramel&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Salted Caramel</tc>

    Salted Caramel

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 109,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - &lt;tc&gt;Hazelnut&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Hazelnut</tc>

    Hazelnut

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 74,90
    Regular price
    € 109,99
    Sale price
    € 74,90
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - White Chocolate
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - White Chocolate

    White chocolate

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 109,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - &lt;tc&gt;Melon&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Melon</tc>

    Melon

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 109,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Melon&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Melon</tc>

    Melon

    + 32

    100% Whey Protein (500g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 24,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - &lt;tc&gt;Melon&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Melon</tc>

    Melon

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 44,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - White Chocolate
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - White Chocolate

    White chocolate

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 44,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - Cinnamon Cereal
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - Cinnamon Cereal

    Cinnamon Cereal

    + 1

    100% Whey Protein (500g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 24,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

    New
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - Chocolate &lt;tc&gt;Coconut&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - Chocolate <tc>Coconut</tc>

    Chocolate-Coconut

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 109,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (10x30g) - &lt;tc&gt;Vanilla Ice Cream&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Vanilla Ice Cream</tc>

    Vanilla Ice Cream

    + 2

    100% Whey Protein (10x30g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 28,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 28,90

    (€96,33/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (10x30g) - &lt;tc&gt;Milk Chocolate&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Milk Chocolate</tc>

    Milk Chocolate

    + 2

    100% Whey Protein (10x30g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 28,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 28,90

    (€96,33/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (2350g) - &lt;tc&gt;Chocolate&lt;/tc&gt; and Cookies
    100% <tc>Whey Protein</tc> (2350g) - <tc>Chocolate</tc> and Cookies

    Chocolate & Cookies

    + 24

    100% Whey Protein (2350g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 109,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 109,99

    (€46,80/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (10x30g) - &lt;tc&gt;Cookies &amp; Cream&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (10x30g) - <tc>Cookies & Cream</tc>

    Cookies & Cream

    + 2

    100% Whey Protein (10x30g)

    Germany's favoriteWhey

    Regular price
    € 28,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 28,90

    (€96,33/1kg)

  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (900g) - &lt;tc&gt;Hazelnut&lt;/tc&gt;
    100% <tc>Whey Protein</tc> (900g) - <tc>Hazelnut</tc>

    Hazelnut

    + 28

    100% Whey Protein (900g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 44,90
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 44,90

    (€49,89/1kg)

  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bar (40g) – Blueberry Muffin
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bar (40g) – Blueberry Muffin

    Blueberry

    + 7

    Lava Bar Protein Bar (40g)

    Protein Bar with a creamy core

    Regular price
    € 2,19
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 2,19

    (€54,75/1kg)

    New
  • 100% &lt;tc&gt;Whey Protein&lt;/tc&gt; (500g) - &lt;tc&gt;Dark Cookie&lt;/tc&gt; Crumble
    100% <tc>Whey Protein</tc> (500g) - <tc>Dark Cookie</tc> Crumble

    Dark Cookie Crumble

    + 1

    100% Whey Protein (500g)

    Germany's favorite-Whey

    Regular price
    € 24,99
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 24,99

    (€49,98/1kg)

    New
  • &lt;tc&gt;Lava Bar&lt;/tc&gt; &lt;tc&gt;Protein&lt;/tc&gt; Bars (18x40g) - Blueberry Muffin
    <tc>Lava Bar</tc> <tc>Protein</tc> Bars (18x40g) - Blueberry Muffin

    Blueberry

    Lava Bar Protein Bars (18x40g)

    Protein Bar with a creamy core

    Regular price
    € 39,42
    Regular price
    € 0,00
    Sale price
    € 39,42

    (€54,75/1kg)

    New