-
<tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - SemolinaSemolina
+ 2
Protein Breakfast Sachets (10x60g)Satiating,
Protein rich, ready in minutes- Regular price
-
€ 29,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 29,90
(€49,83/1kg)
New -
<tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - Rice PuddingRice pudding
+ 2
Protein Breakfast Sachets (10x60g)Satiating,
Protein rich, ready in minutes- Regular price
-
€ 29,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 29,90
(€49,83/1kg)
New -
<tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (10x60g) - PorridgePorridge
+ 2
Protein Breakfast Sachets (10x60g)Satiating,
Protein rich, ready in minutes- Regular price
-
€ 29,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 29,90
(€49,83/1kg)
Bestseller New -
<tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (60g) - SemolinaSemolina
+ 1
Protein Breakfast Sachets (60g)Satiating,
Protein rich, ready in minutes- Regular price
-
€ 2,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,99
(€49,83/1kg)
New -
<tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (60g) - Rice PuddingRice pudding
+ 1
Protein Breakfast Sachets (60g)Satisfying,
Protein rich, ready in minutes- Regular price
-
€ 2,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,99
(€49,83/1kg)
New -
<tc>Protein</tc> Breakfast Sachets (60g) - PorridgePorridge
+ 1
Protein Breakfast Sachets (60g)Satisfying,
Protein rich, ready in minutes- Regular price
-
€ 2,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,99
(€49,83/1kg)
New -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - <tc>Blondie Brownie</tc>Blondie Brownie + 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 23,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
<tc>Protein</tc>o (12x30g) - White <tc>Chocolate</tc> PistachioWhite
Chocolate Pistachio+ 5
Protein o (12x30g)Low-Sugar,
High Protein bar with creamy filling- Regular price
-
€ 23,88 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 23,88
(€66,33/1kg)
Bestseller -
Rice Pudding (750g) - <tc>Neutral</tc>Rice Pudding (750g)Neutral High-fiber rice pudding
- Regular price
-
€ 14,90 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 14,90
(€19,87/1kg)
Vegan -
<tc>Cream Protein</tc> (300g) - <tc>Cream</tc>Cream Cream Protein (300g)ideal for cooking & baking
- Regular price
-
€ 19,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 19,99
(€66,63/1kg)
-
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - Mushroom CreamMushroom Cream
+ 2
Cream Protein (500g)Ideal for cooking & baking
- Regular price
-
€ 24,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
New -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - <tc>Cream</tc>Cream + 1
Cream Protein (500g)Ideal for cooking & baking
- Regular price
-
€ 24,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
Bestseller -
<tc>Cream Protein</tc> (500g) - TruffleTruffle
+ 2
Cream Protein (500g)Ideal for cooking & baking
- Regular price
-
€ 24,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 24,99
(€49,98/1kg)
New -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Dark Chocolate</tc>Dark Chocolate + 4
SqueeBarista (65ml)Pure refreshment – zero sugar, zero calories
- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
New Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Hazelnut BlissHazelnut
+ 4
SqueeBarista (65ml)Pure refreshment – zero sugar, zero calories
- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
New Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - Pumpkin SpicePumpkin Spice
+ 4
SqueeBarista (65ml)Pure refreshment – zero sugar, zero calories
- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
New Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Salted Caramel</tc>Salted Caramel + 4
SqueeBarista (65ml)Pure refreshment – zero sugar, zero calories
- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
New Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> (65ml) - <tc>Vanilla Dream</tc>Vanilla
+ 4
SqueeBarista (65ml)Pure refreshment – zero sugar, zero calories
- Regular price
-
€ 5,99 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 5,99
(€92,15/1l)
New Vegan -
<tc>SqueeBarista</tc> BundleSqueeBarista Bundle- Regular price
-
€ 0,00 - Regular price
-
- Sale price
-
€ 0,00
-
Wafix (24x39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Wafix (24x39g)Peanut-Caramel
+ 1
High-
Protein Waffle Bar- Regular price
-
€ 54,96 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 54,96
(€58,72/1kg)
-
Wafix (24x39g) - White <tc>Peanut Caramel</tc>Wafix (24x39g)White Peanut-Caramel
+ 1
High-
Protein Waffle Bar- Regular price
-
€ 54,96 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 54,96
(€58,72/1kg)
-
Wafix (39g) - <tc>Peanut Caramel</tc>Wafix (39g)Peanut-Caramel
+ 1
High-
Protein Waffle Bar- Regular price
-
€ 2,29 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,29
(€58,72/1kg)
-
Wafix (39g) - White <tc>Peanut Caramel</tc>Wafix (39g)White Peanut-Caramel
+ 1
High-
Protein Waffle Bar- Regular price
-
€ 2,29 - Regular price
-
€ 0,00 - Sale price
-
€ 2,29
(€58,72/1kg)